Про мене

Про мене

Давайте знайомитись :-)

Розкажу про себе. Після закінчення медичного інституту та спеціалізації з психіатрії та наркології, у 2007 році закінчив навчання в ординатурі при медичному інституті зі спеціалізації «Психіатрія».

Маю досвід практичної роботи в наркологічному відділенні інтенсивної терапії та реанімації, роботи лікаря-психіатра, лікаря-психотерапевта. Очолював наркологічну службу Військово-медичного клінічного центру Північного регіону Збройних Сил України.

За час практичної роботи займався науковою роботою в галузі наркології, результатом якої був захист дисертації на здобуття кандидата медичних наук та доктор філософії (PhD). На даний час - доцент кафедри неврології, психіатрії та наркології медичного факультету, ХНУ ім.В.Н.Каразіна. У наукових розробках приділяється акцент на методи лікування, що підвищують ефективність лікування при алкогольній, тютюновій та наркотичній залежності, психотерапевтична корекція особистісних змін, порушень психоемоційних станів, ефективні методи усунення різноманітних залежностей.

Опубліковано численні наукові статті у медичних наукових фахових виданнях. Приймаю активну участь у науково-медичних конференціях.

З 2018 року співзасновник громадської організації «Комплексна психологічна допомога», діяльність якої спрямована на надання медико-психологічної допомоги учасникам бойових дій та особам, які постраждали від насильства та тортур.

Неодноразово проходив навчальні тренінги та тренінги майстер класу з психологічної та психотерапевтичної роботи з пацієнтами.

У 2010 році пройшов навчання, підвищення кваліфікації при Ульмському університеті у Німеччині. У 2011 році набув практичного досвіду в Туринському університеті (Польща), У 2019 році під егідою ECNP (м. Венеція) – навчальна програма – сучасна психофармакотерапія психічних розладів. 2019 р. Вена – повний курс Мотиваційного інтерв'ювання при хімічних залежностях. З 2019 року – консультант у Позитивній психотерапії (у реєстрі міжнародної асоціації позитивної та транскультуральної психотерапії). 2021 рік успішно оволодів направленням психотерапії - Brainspoting, методи якого застосовую під час психотерапії.

Маю приватну практику з наркології, психіатрії, психотерапії з активним використанням як традиційних методів лікування з впровадженням новітніх наукових розробок, так і застосуванням нетрадиційних методів лікування, що довели часом свою ефективність.

У Вас есть вопросы, которые требуют решения?

Звоните! +38 (095) 013-45-69, +38 (093) 533-40-17 Мы поможем!

или Мы перезвоним Вам

Новости

Как убедить пациента принимать лечение?

Приверженность к лечению(complaints) - это очень актуальная проблема для всех психических расстройств. Человеку, чтобы он принимал лечение и выполнял назначение врача необходимо рассказать почему ему  нужно принимать именно это лечение и какой эффект мы ожидаем. В построении complaints огромную роль играет непосредственно само лечение.

19 января 2022 г.

Лечение алкоголизма и выведение из запоя

Разгар зимних праздников начинает стихать, в прошлом остались обильные застолья с большим количеством спиртного, выпиваемого за праздничным столом. На Украине питейные традиции распространены, они глубоко укоренились в праздничных застольях. Но после праздников приходит похмелье.

Алкоголизм / 03 июня 2017 г.

Когда возникает невроз на карантине

Психические расстройства / 22 апреля 2020 г.

Выход из депрессии. "Паспорт выхода из депрессии"

Психические расстройства / 05 июля 2018 г.